Pest megye „A” 2014/15

Nyomtatás

1. forduló

csütörtök 04 szeptember, 2014 18:00 Gödöllő V.
Gödöllő V.
Gödöllő V.13 : 5Nagykáta I.
13:5
Nagykáta I.
Nagykáta I.
szombat 06 szeptember, 2014 10:00 Kakucs SE I.
Kakucs SE I.
Kakucs SE I.14 : 4Szada SE I.
14:4
Szada SE I.
Szada SE I. KG Profil Kft.
szombat 06 szeptember, 2014 10:00 Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.7 : 11Csömöri SE I
7:11
Csömöri SE I
Csömöri SE I II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 06 szeptember, 2014 11:30 DMTK I.
DMTK I.
DMTK I.12 : 6Gödi SE II.
Egyéni győzelem: Mihály György4  3Egyéni győzelem: Rovó Péter
Egyéni győzelem: Török Anna3  2Egyéni győzelem: Járdi Tibor
Egyéni győzelem: Sós Tibor2  1Egyéni győzelem: Nagy László
Egyéni győzelem: Jenei Gábor1  0Egyéni győzelem: Szigeti Béla
Páros győzelem: Mihály - Sós1  0Páros győzelem: Nagy - Járdi
Páros győzelem: Jenei - Török1  0Páros győzelem: Szigeti - Rovó
12:6
Gödi SE II.
Gödi SE II. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 06 szeptember, 2014 12:00 Maglódi I.
Maglódi I.
Maglódi I.6 : 12Vác III
6:12
Vác III
Vác III
szombat 06 szeptember, 2014 14:00 Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I.13 : 5Újhartyán II.
13:5
Újhartyán II.
Újhartyán II. Ady Endre Általános Iskola
vasárnap 07 szeptember, 2014 10:00 Őrbottyán I.
Őrbottyán I.
Őrbottyán I.8 : 10Gödöllő IV.
8:10
Gödöllő IV.
Gödöllő IV.
vasárnap 07 szeptember, 2014 17:00 Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II.3 : 15Eurokapu II.
3:15
Eurokapu II.
Eurokapu II.

2. forduló

péntek 12 szeptember, 2014 18:00 Szada SE I.
Szada SE I.
Szada SE I.13 : 5Gödöllő V.
13:5
Gödöllő V.
Gödöllő V. Székely Bertalan Általános Iskola
szombat 13 szeptember, 2014 10:00 Kakucs SE I.
Kakucs SE I.
Kakucs SE I.14 : 4Csömöri SE I
14:4
Csömöri SE I
Csömöri SE I KG Profil Kft.
szombat 13 szeptember, 2014 10:00 Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.9 : 9Gyáli ASE I.
9:9
Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 13 szeptember, 2014 10:00 Eurokapu II.
Eurokapu II.
Eurokapu II.10 : 8Vác III
10:8
Vác III
Vác III
szombat 13 szeptember, 2014 11:30 DMTK I.
DMTK I.
DMTK I.8 : 10Őrbottyán I.
Egyéni győzelem: Mihály György3  4Egyéni győzelem: Szücs Tibor
Egyéni győzelem: Török Anna3  2Egyéni győzelem: Németh Miklós
Egyéni győzelem: Sós Tibor2  1Egyéni győzelem: Balázs Péter
Egyéni győzelem: Jenei Gábor0  1Egyéni győzelem: Májai Lehel
Páros győzelem: Mihály - Sós0  1Páros győzelem: Balázs - Májai
Páros győzelem: Jenei - Török0  1Páros győzelem: Németh M - Szücs
8:10
Őrbottyán I.
Őrbottyán I. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 13 szeptember, 2014 12:00 Maglódi I.
Maglódi I.
Maglódi I.1 : 17Gödöllő IV.
1:17
Gödöllő IV.
Gödöllő IV.
szombat 13 szeptember, 2014 17:00 Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II.3 : 15Újhartyán II.
3:15
Újhartyán II.
Újhartyán II.
vasárnap 14 szeptember, 2014 10:00 Gödi SE II.
Gödi SE II.
Gödi SE II.5 : 13Nagykáta I.
5:13
Nagykáta I.
Nagykáta I. Németh László Általános Iskola

3. forduló

csütörtök 25 szeptember, 2014 18:00 Gödöllő V.
Gödöllő V.
Gödöllő V.8 : 10Csömöri SE I
8:10
Csömöri SE I
Csömöri SE I
szombat 27 szeptember, 2014 10:00 Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.12 : 6Tápiógyörgye II.
12:6
Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 27 szeptember, 2014 10:00 Kakucs SE I.
Kakucs SE I.
Kakucs SE I.10 : 8Gyáli ASE I.
10:8
Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I. KG Profil Kft.
szombat 27 szeptember, 2014 10:00 Eurokapu II.
Eurokapu II.
Eurokapu II.9 : 9Maglódi I.
9:9
Maglódi I.
Maglódi I.
Oldal 1 a 5
Megjelenés20